Partnerzy


Opieka medyczna jest jednym z najważniejszych filarów sukcesu sportowego. COMS czyli Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej, dawniej pod nazwą Centralna Przychodnia Sportowo-Lekarska, opiekuje się najlepszymi polskimi sportowcami od ponad 50 lat. "COMS" to synonim wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

My, lekarze, fizjoterapeuci, psycholodzy, dietetycy, specjaliści biomedyczni i wszyscy pracownicy Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej, służymy zawodnikom w trakcie przygotowań do najważniejszych startów i w trakcie tych startów. Na każdych igrzyskach olimpijskich opiekujemy się olimpijczykami w trakcie treningów i zawodów. Jesteśmy członkami sportowej drużyny oraz częścią Olimpijskiej Rodziny.

Więcej informacji tutaj

Celem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego jest rozwijanie, promowanie, nauczanie i ocena działań medycznych w zakresie artroskopii i endoskopowych technik mini-inwazyjnych narządu ruchu.

Towarzystwo realizuje swoje cele poprzez:

  1. Rozpowszechnianie informacji naukowych przez organizowanie corocznych krajowych zjazdów lub kursów ortopedycznych i działalność wydawniczą i informacyjną.
  2. Wspieranie badań naukowych w zakresie artroskopii i technik mini-inwazyjnych, m.in. w postaci nagród i grantów Towarzystwa.
  3. Przyczynianie się do podnoszenia poziomu szkolenia specjalistycznego z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w zakresie artroskopii i technik mini-inwazyjnych, m.in. w postaci opiniowania programu specjalizacji oraz wydawania opinii w innych sprawach w tym zakresie.
  4. Nawiązywanie kontaktów i współpracy z zagranicznymi towarzystwami naukowymi.
  5. Reprezentowanie spraw członków PTA wobec władz resortowych i samorządów lekarskich.

Więcej informacji tutaj

Medical Magnus Clinic® jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym na rynku od 1987 roku. W Klinice dostępny jest szeroki wachlarz usług wykonywanych zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Centrum specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządów ruchu i rehabilitacji. Ważną częścią działalności jest leczenie sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata. Ponadto świadczy usługi z zakresu: neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii plastycznej, geriatrii, kardiologii i medycyny pracy.

Specjaliści Kliniki wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejsze metody leczenia i rehabilitacji, a także mają dostęp do światowej klasy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Największa wartość naszej Kliniki, to związani z Nią ludzie. Ich ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja w wykonywaniu zawodu. Wszyscy lekarze pracujący w naszej Klinice mogą pochwalić się posiadaniem specjalizacji w swojej dziedzinie medycznej, a także długoletnim doświadczeniem i renomą zarówno w kraju, jak i za granicą. Kilku z lekarzy naszej Kliniki to pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kadra medyczna na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki

doktor Marek Krochmalski

to uczestnik misji medycznych na igrzyskach olimpijskich. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki (udział w MŚ Pekin 2015). Klinika współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, Polskim Komitetem Olimpijskim i Polskim Towarzystwem Mięśni Ściegien i Więzadeł.

Doktor Marek Krochmalski to przede wszystkim pionier leczenia komórkami macierzystymi schorzeń ortopedycznych i dystrofii mięśniowych.

Od początku działalności, priorytetem Medical Magnus Clinic®, jest najwyższa jakość naszych usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Aby temu sprostać wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania (ISO 9001) oraz współdziałające z nim: system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (ISO 18001) i system zarządzania środowiskowego (ISO 14001)

Więcej informacji tutaj

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Velvet Clinic posiada szeroką ofertę zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. To wyjątkowe centrum laseroterapii specjalizujące się w depilacji laserowej, wykonywanej za pomocą dwóch najnowszych laserów: LightSheer Duet i Soprano Ice Platinum. Zajmujemy się także kompleksowym odmładzaniem i modelowaniem sylwetki. Pracujemy na sprzętach takich jak Endermologie LPG Alliance oraz Integral, wielofunkcyjna Platforma Laserowa Alma Harmony XL Pro, Ultraformer III i V-Max, radiofrekwencja mikroigłowa RF Infini, laser frakcyjny CO2, technologia NIR. Klinika dba o najwyższe standardy, stosując wyłącznie produkty renomowanych firm i bezpieczny, certyfikowany sprzęt medyczny. Dysponujemy certyfikowanymi urządzeniami hi-tech oraz systemami laserowymi uznawanymi za złoty standard we współczesnej laseroterapii.

Więcej informacji tutaj

Działamy na rynku od 2010 roku. W tym czasie stworzyliśmy kilkadziesiąt kompleksowych kampanii PR, kilkaset eventów i kilka tysięcy informacji prasowych.

Naszym zdaniem PR polega na budowaniu jak największej sieci połączeń marki – z mediami, partnerami, konsumentami. Aby ją tworzyć, agencja musi znać wszystkie te grupy. Nasze wykształcenie i różnorodne doświadczenie zawodowe pozwalają na budowanie skutecznych sieci połączeń dla naszych klientów.

Więcej informacji tutaj

Agencja Marketingowa "Marketing 58" Ryszard Bielewicz

Więcej informacji tutaj